top of page
Hlavní

Chytré elektroinstalace. Jinak.

Nabízíme komplexní řešení.

alza-exkluzivne.png
alzak-kuka.png
tile-smart-image.png
tile-energy-image.png
tile-security-image.png
tile-control-image.png
auta.jpg

ELEKTROINSTALACE NÁS BAVÍ

Naše společnost Insight Energy vznikla v roce 2017, ale realizační tým navazuje na více než desetiletou tradici mateřské společnost Insight Home, a.s. – předního dodavatele chytrého bydlení pro rozsáhlé nemovitosti a automatizaci budov.

Od počátku svého působení získala jedinečné zkušenosti a reference díky spolupráci s klienty – soukromými investory, předními architektonickými ateliéry, developery, stavebními a technologickými firmami a dodavatelskými společnostmi.

VIZE NÁS

SPOJUJE

Na trhu je velké množství elektromontážních firem. Naší vizí je budování společnosti špičkových odborníků a dodávat systémy s vysokou přidanou hodnotou. Nabízíme špičková řešení jak pro rodinné domy, tak pro budovy a firemní klientelu. Chceme se stát synonymem pro řešení využívající vysoce sofistikované elektrotechnické a elektronické systémy.

PROČ

INSIGHT ENERGY

MNOHALETÉ ZKUŠENOSTI

Naši skupinu tvoří kromě společnosti Insight Energy ještě společnosti 
Insight Home – český leader v oblasti automatizace budov a chytrých domácností – a Insight Projects – špičková projekční kancelář. Díky tomuto týmu máme unikátní postavení na českém trhu s bohatými zkušenostmi.

SILNÉ ZÁZEMÍ

Spolupracujeme s předními světovými leadery v oblasti domácí automatizace, fotovoltaických systému, bezpečnostních systému a systému měření a regulace. Díky tomu našim zákazníkům přinášíme ty nejlepší produkty a skvělý záruční i pozáruční servis.

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP

Klienti naší skupiny jsou jak majitelé rodinných domů a soukromí investoři, ale také přední architektonické ateliéry, developeři, stavební a technologické firmy. Zakládáme si na tom, že ke každému máme naprosto individuální přístup. 

Proč Insight Energy
O nás

CO

NABÍZÍME

smart.png

Chytré bydlení

Se společností Insight Home – předním dodavatelem chytrého bydlení pro rozsáhlé nemovitosti a automatizaci budov – realizujeme ty nejsložitější elektroinstalační práce a návrhy a výrobu rozvodnic, datových sítí, TV/STA rozvodů a struktur pro distribuci audio a video signálu.

energy.png

Solární elektrárny

Na trhu je velké množství dodavatelů fotovoltaických systémů. Naší vizí je tuto oblast posunout na naprosto profesionální úroveň a zásadním způsobem se zasadit o rozšíření fotovoltaických řešení v Česku.

www.InsightEnergy.solar

Nabízíme
security.png

Bezpečnostní systémy

Nabízíme návrhy a realizaci pokročilých elektronických bezpečnostních systémů a ochranu vnějšího perimetru na bázi technologie LiDAR.

control.png

Měření a regulace

Máme velkou zkušenost s návrhem a realizací systémů pro komplexní měření a regulaci především pro rozsáhlé rezidenční projekty. 

Kontakt

Adresa sídla

Na Usedlosti 1837/10

147 00  Praha 4

Přečtěte si prosím Zásady ochrany osobních údajů

Kontakt
bottom of page